19.jpg

Центр сурогатного материнства "Мама плюс» спільно з клінікою Biotexcom пропонує українцям взяти участь в програмі сурогатного материнства в якості гестаційного кур'єра. В Україні вперше сурогатною матір'ю була народжена дитина в 1995 році. Зараз цей метод лікування безпліддя вже набагато більш поширений, і в багатьох містах є клініки для проведення програми сурогатного материнства.

Сурогатне материнство - це спосіб лікування безпліддя, який необхідний для тих жінок, які з якоїсь причини не можуть самостійно виносити і народити дитину. В рамках програми сурогатного материнства у пацієнтів клініки репродуктології беруть статеві клітини, з яких в лабораторних умовах проводиться штучне запліднення і виростає ембріон. У разі, якщо один з батьків не може надати власні статеві клітини, використовується донорський матеріал, сперма або яйцеклітини.

Сурогатна мати - це третя особа, яка бере участь в програмі лікування безпліддя, чиє завдання - виносити і народити дитину, яка була зачата в штучних умовах. Сурогатна мати не має ніякого генетичного ставлення до дитини, яку вона виношує. В рамках проведення програми ембріон, якому 3 або 4 дня, підсаджується в матку сурогатної матері для подальшого зростання і розвитку.

Згідно із законодавством України, сурогатна мати не має ніякого права на дитину, яку вона виносила і народила, так як генетично вона не є родичем. Крім того, законодавчо сурогатне материнство повністю дозволено, в тому числі і на комерційній основі. Тому сурогатні мами можуть не боятися, що вони здійснюю щось протизаконне.

Кому потрібна сурогатна мама?

Послуги сурогатних матерів необхідні тим жінкам, які не можуть виносити дитину за медичними показаннями. Це може бути істотне пошкодження або відсутність матки, серйозне захворювання, онкологічні захворювання або численні спроби штучного запліднення, які не принесли результатів. Крім того, послуги сурогатних матерів репродуктологи настійно рекомендують використовувати тим жінкам, у яких спостерігається звичне невиношування, тобто було більше 3 викиднів.

Хто може стати сурогатною мамою?

Сурогатною матір'ю може стати фізично, і психологічно здорова жінка віком від 20 до 39 років, у якої вже є як мінімум один генетично рідна дитина, яка також повністю здорова. У сурогатної матері не повинно бути захворювань, в тому числі і хронічних, рубців на матці, абортів або кесарева в анамнезі. Всі сурогатні мами проходять обов'язкову перевірку в медичних центрах, яка повинна підтвердити їх здоров'я і готовність виносити чужу дитину.

Якщо ви збираєтеся вступити в програму сурогатного материнства, але все ще сумніваєтеся, пам'ятайте, що для когось це єдиний спосіб знайти довгоочікуване сімейне щастя. У тому, що ви збираєтеся бути сурогатною матір'ю, немає нічого поганого, тим більше що це дозволено законодавчо і схвалено європейським суспільством репродукції людини і ембріології.

Компенсація

За своє благородне рішення і витрати часу і сил сурогатна мати отримує винагороду, до 370 000 гривень. Ці гроші виплачуються одноразово після народження дитини. Крім того, обов'язкова компенсація включає в себе щомісячні виплати сурогатної матері для того, щоб вона могла вести здоровий спосіб життя і при необхідності не працювати. Також біологічні батьки дитини купують сурогатної матері одяг для вагітних.

Наша клініка компенсує всі обстеження, які проходить сурогатна мати, це означає, що ви не витрачаєте власних грошей на участь в програмі. Більш того, якщо ви живете в іншому місті і будете приїжджати в нашу клініку, ми компенсуємо вартість проїзду.