Якщо ви - молода мама, віком від 20 до 44 років, і більше всього на світі хочете подарувати радість материнства іншої жінки, то наша пропозиція створена для вас.

Згідно невблаганною статистикою, в Україні кожна 5 пара не може зачати дитину. Для деяких це стає справжньою трагедією, адже будинок без дитячого сміху завжди буде здаватися порожнім і сумним.

Безліч жінок не можуть мати дітей через низьку якість яйцеклітин або відсутності матки. В такому випадку донори і сурмами - єдиний шанс для них пізнати все щастя материнства. Якщо ви вже реалізували себе як мати, і ваша дитина цілком здорова, ви можете взяти участь в нашій програмі в якості донора або сурогатної матері, подарувавши комусь можливість мати довгоочікувану дитину.

Якщо ви і ваша дитина повністю здорові, не маєте хронічних захворювань і вагітність проходила без ускладнень, ви можете стати донором або сурогатною матір'ю. Ви отримаєте гідну винагороду за програму - до 32 000 для донорів і до 540 000 для сурогатних матерів.

Якщо ви підходите всім вимогам, можете просто залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати за вказаними номерами телефону.

Для донора і сурмами дуже важливо бути відповідальним. Ви відповідаєте за якість яйцеклітин, а також за регулярний прийом препаратів, за життя і здоров'я дитини.

Покрокова інструкція

1. Запишіться на співбесіду.

Зателефонуйте за вказаним на сайті телефоном. Наш менеджер підкаже вам, які вимоги пред'являються до кандидатів і, якщо ви підходите, вас запишуть на співбесіду.

2. Візит в клініку

Вам необхідно буде прийти в клініку, щоб отримати подальші інструкції. У клініці вам дадуть направлення на аналізи і більш детально розкажуть про всі етапи програми.

3. Стимуляція

В організмі жінки зазвичай дозріває 1-2 яйцеклітини, але для донорства їх необхідно більше, тому що не всі вони можуть підходити для запліднення. Тому вам необхідно буде пройти курс безпечної гормональної терапії, а потім під наркозом з вашого організму витягнуть яйцеклітини.

Гормональна терапія проводиться і для сурмам, щоб синхронізувати її цикл з циклом біологічної матері.

Винагорода

Після вилучення яйцеклітин (для донора) або пологів (для сурмами) ви відразу ж отримаєте винагороду за участь в програмі, а також гарячу подяку лікаря за те, що допомагаєте зародитися новому життю.