Після пройденого першого етапу співбесіди донор або сурмама повинна пройти повне медичне обстеження, яке доведе її фізичне і психологічне здоров'я, відсутність генетичних захворювань і проблем репродуктивної системи.

Якщо ви хочете зробити благородний вчинок і допомогти іншій жінці пізнати щастя материнства, ця інформація для вас.

Багато хто не знає про можливість передати свої яйцеклітини тим жінкам, які без них ніколи не зможуть мати дітей, або можливості допомогти комусь народити. А між тим, донорство ооцитів і сурогатне материнство - дуже людяний вчинок, безцінний подарунок сім'ям, які хочуть мати власних дітей. І, звичайно ж, за цей великодушний вчинок ви отримуєте гідну нагороду.

В першу чергу, жінку обстежують терапевт (на загальний стан здоров'я), потім психіатр і гінеколог. Всі ці огляди необхідні, щоб переконатися в чудовому стані здоров'я жінки, яка бажає стати донором або сурмамою.

Потім ви проходите аналізи на такі захворювання, як ВІЛ, сифіліс, гонорею, хламідіоз, герпес і гепатити, цитомегаловірус і уреаплазмоз.

Ось список обстежень, які повинен пройти донор і сурмама:

  • флюорографія;
  • Співбесіда і перевірка у генетика;
  • Аналіз на резус-фактор і групу крові;
  • Аналізи крові: біохімічний, клінічний, гемостазиограмма (аналіз клітин крові);
  • Аналіз сечі;
  • Обстеження шийки матки і мазок піхви;
  • УЗД органів тазу.

Всі обстеження жінка проходить абсолютно безкоштовно, не несучи ніяких фінансових витрат. Більш того - ми гарантовано відшкодуємо вам вартість проїзду, якщо ви живете в іншому місті і хочете взяти участь в нашій програмі.

Донорство яйцеклітин - повністю анонімна процедура. Пара, яка буде проводити цикл ЕКЗ за допомогою ваших ооцитів, ніколи не дізнається вашого імені, телефону або адреси. Все, що необхідно знати майбутнім батькам - це ваша національність, колір очей і волосся, зріст і вагу. Деякі подружжя просять пред'явити інформацію про віросповідання, освіту і рід діяльності. Також бажано вказати улюблені заняття і риси характеру, адже це суттєво прискорює процес вибору донора реципієнтом.

Для сурогатного материнства необхідна письмова згода вашого чоловіка на участь в програмі.