5486666494

 

«Я МОЖУ ДАРУВАТИ ЩАСТЯ»

Для своїх потенційних жінок-партнерів клініка BioTexCom пропонує пройти первинне обстеження у вашому місті. В рамках акції оплату досліджень в повному обсязі здійснює клініка BioTexCom.

Акція діє з 25.02.2020 до 31.07.2020, пройти обстеження можуть тільки жінки, у віці від 18 до
38 років

Для участі в акції необхідно:

1)Зателефонувати до нашого співробітника, який проведе попередній запис на дослідження (Treponema pallidum, антитіла сумарні та або Антимюллерів гормон (АМГ, MIS)) в лабораторію Сінево/Synevo.

2) Співробітник компанії BioTexCom обере найзручніше для Вас місце (адресу забірного пункту лабораторії Сінево/Synevo) та скерує Вас за вибраною адресою, однією з тих, що вказані на сайті
www.synevo.ua/ua/centers (окрім адрес, які вказані з зірочкою).

3) Отримати смс код від лабораторії Сінево на свій мобільний номер телефону, який наш співробітник вкаже під час реєстрації пацієнта.

4) З даним кодом звернутися до обраного забірного пункту лабораторії Сінево, при собі необхідно мати документ що підтверджує особу.

В рамках акції клініка ВІОТЕСОМ відшкодує Ваші витрати на проїзд до місця здачі аналізів у сумі 300 грн. Відшкодування здійснюється шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на картковий рахунок Клієнта. Заміна або здійснення відшкодування будь-яким іншим способом не здійснюється.

Організатором, Замовником та Виконавцем (окрім надання послуг з прийняття біологічного матеріалу, опрацювання та видачі аналізів) даної пропозиціє є ТОВ BIOTEXCOM  (Клініка ВІОТЕXСОМ), ліцензія МОЗ України № 554391 від 22.07.2010 року.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

19

 

Донация яйцеклітин і сурогатне материнство в Україні

Донорство яйцеклітин - це глибоко людяний акт добровільної передачі своїх ооцитів (статевих клітин) жінці, яка з якихось причин не має власних.

Сурогатне материнство - це виношування чужої дитини для безплідної пари.

Здійснюючи цей важливий вчинок, ви даруєте комусь радість материнства, яка не була б можлива при інших обставинах.

Кому потрібні донорські яйцеклітини і сурмами?

Є жінки, у яких з якихось причин немає власних яйцеклітин. Це може статися після видалення яєчників за медичними показаннями або при настанні раннього клімаксу, коли організм більше не виробляє яйцеклітин. Таким жінкам потрібні донори.

Є жінки, у яких немає матки або вони не можуть виношувати і народжувати через заборону лікарів. Їм необхідні сурогатні матері.

Показано застосування донорських ооцитів або сурогатного материнства і жінкам після багатьох невдалих спроб штучного запліднення - і зазвичай донорські яйцеклітини допомагають зачати набагато швидше, а у сурмами вище шанс виносити дитину.

Як це відбувається?

До здоров'я донорів ооцитів і сурогатних матерів пред'являються високі вимоги, адже від цього залежить здоров'я майбутнього малюка. В першу чергу, потенційний донор або сурмама повинні заповнити анкету, вказавши докладні дані про своє здоров’я і дані про здоров'я сім'ї.

В анкеті донора також вказуються загальні дані: натуральний колір волосся і очей, зріст і вагу, освіту, особисті інтереси і основні риси характеру. Саме ці дані отримає пара, яка буде батьками малюка, зачатого за допомогою яйцеклітини донора. Особистість донора залишається інкогніто, батьки і дитина ніколи не дізнаються особистих даних, таких як ім'я або адреса.

У випадку з сурогатною матір'ю в цьому немає необхідності, тому що часто батьки хочуть бути знайомі особисто з сурмамою і провести співбесіду.

Якщо за загальними параметрами донор або сурмама підходить, проводиться загальне обстеження, що складається з 3 етапів:

  • - медичне (повне обстеження організму);
  • - психологічне тестування;
  • - генетичне обстеження (для донора).

Якщо жінка підходить за всіма параметрами, її записують в базу даних донорів або сурогатних матерів. Коли вас вибере бездітна пара, готова вдатися до допоміжних репродуктивних технологій, щоб зачати довгоочікуваного дитини - вас про це сповістять.